۱۳۹۳ آذر ۱, شنبه

مجلس تصویب کرد: ابتلا به سرطان جرم است.

مانا نیستانی سونامی سرطان
  
آقای زاکارانی عکسی از حضور یک غده سرطانی در فتنه 88 را نشان دادند و خواستار برخورد با سرطان شدند. از طرفی ایشان فرمودند ما در ایران اصلا سرطان نداریم. این مریضی ها برای غربی هاست. ما اصلا دستگاه و تکنولوژی تشخیص سرطان را در ایران نداریم. یک سری دستگاه غربی ها به ما انداخته اند که الکی هی نشان می دهد که مردم سرطان دارند که تشویش اذهان عمومی کنند. اصلا شما همه قرآن را نگاه کنید، همه احادیث را نگاه کنید. یک کلمه در مورد سرطان پیدا نمی کنید؟ مگر زمان پیامبر سرطان بود؟ اگر پزشکی مان هم مثل بانکداریمان اسلامی شده بود الان یک کلمه هم از سرطان نمی شنیدیم. ملت می مردند، علتش معلوم نمی شد، می گفتیم خدا رحمتش کنه. عجلش رسیده بود.  

این حرف هایی که در مورد سونامی سرطان می زنند، همه الکی است. ما کلی آدم بالای 200 سال توی این مملکت داریم. فقط کافی است یک سری به مجلس خبرگان بزنید. اگر سرطان در کشور بود، اینها کجا می توانستند به این سن برسند. یا این آقای مهدوی کنی. بعد 1200 سال عمر تازه عزراییل شک داشت بکشدش یا نکشدش! آدم اگر مومن باشد که مریض نمی شود. اصلا همین دستگاه هایی که به آقای مهدوی کنی وصل کرده بودند باعث مرگش شد. ایشان در طول عمرش یک دانه قرص سرما خوردگی نخورده بود. هر وقت سرما می خورد دو رکعت نماز می خواند خوب می شد. هی اصرار کردند که دستگاه بهش وصل کنیم. یک مشت دستگاه نجس ساخت کفار را بهش وصل کردند، فرشته ها را فراری دادند و آن بنده خدا هم فوت کرد. یا مقام معظم رهبری را فکر کردید چطور عمل کردند؟ بروید فیلم عمل ایشان را ببینید. حالا من وارد جزییات نمی شوم، شما خودتان تجسم کنید. در واقع ایشان وسط اتاق نشسته اند و مومنین برجسته و نمازگذاران خجسته کشوری دارند به سمت پروستات ایشان دعا می خوانند. خود پروستات همچین پرید بیرون که نگو. عملی در کار نبود که. انگشتی فرو نرفت و تیغی زده نشد!   

همچنین نمایندگان مجلس چند تبصره به این قانون اضافه کردند که هرگونه حرف زدن، تفکر، مطالعه و تحقیق در مورد سرطان خشکسالی، اسید پاشی، دزدی، اختلاس، بیکاری، اعتیاد، والیبال، غنچه، ریحانه، گشت ارشاد، آزادی و مواردی که قاضی بر حسب نیاز می تواند اضافه کند جرم شناخته می شود. البته برادران خوشنام اطلاعات اعلام کردند که این قانون ها به صورت عرفی در وزارت اطلاعات اجرا می شده و برادران همیشه با وضو وارد عمل می شدند. به هر حال از نمایندگان تشکر ویژه کردند برای تصویب این قوانین، باشد تا دهان یاوه گویان و خرده گیران بسته شود.

در نهایت یکی از نمایندگان پیشنهاد داد که چه معنی دارد برادران دایم الراست بروند روی یکی اسید بریزند بعد یکی دیگر برود به مصدوم کمک کند. خوب زحمات برادران را از بین می رود که. می دانید اسید لیتری چند است؟ کمک به مصدومین اسید پاشی هم باید جرم تلقی شود. ولی چون اسید پاشی هیچ ربطی به حجاب ندارد، قرار شد که قانون در کمیسیون امر به معروف مجلس مورد بازبینی قرار بگیرد.