۱۳۹۲ بهمن ۲۳, چهارشنبه

چه بی اسم و رسم اند این پنج سرباز #FreeIranianSoldiers
از روزی که پنج سرباز مرزی ایران به دست جیش العدل اسیر شدند، در شبکه های مجازی غوغایی برای حمایت از این عزیزان به پا کردیم. انتظار می رفت که بعد از چند روز نام و نشان این سربازان مشخص شود و همه بفهمیم که حداقل از چه شهری هستند. ولی واقعیت ظاهرا به گونه دیگری است، اگر کس و کاری داشتند که به لب مرز نمی رفتند. آن هم مرز سیستان و بلوچستان. از طرفی خیلی هم آدم های بد شانسی باید باشند. آخه وسط 22 بهمن  هم وقت اسیر شدن است. 22 بهمنی که همه انرژی صدا و سیما صرف حرکت دندان شکن خود جوش مردمی می شود. 

بیایید قبل از اینکه دیر شود با حمایت خودمان در فضای مجازی جمهوری اسلامی را مجبور کنیم قدمی برای نجات جان این سربازان بردارد و شاید این حرکت سرآغازی شود برای اصلاح وضعیت اسفناک سیستان و بلوچستان، تا دیگر جیش العدل جرات نکند که خود را نماینده مردم این استان بداند.

کمپین اولمون با بیش از ۷۵۰۰۰ توییت و مطلب دارای هشتگ #FreeIranianSoldiers به عنوان یکی از ۱۰ ترند جهانی در توییتر و گوگل پلاس به مدت ۲ ساعت خبرساز شد و توجه رسانه‌ها رو جلب کرده و درباره ش نوشتند اما این بار به دنبال ایجاد یک بـمـب خـبـری هستیم، چون ما همه باهم هستیم. 


در همین رابطه بخوانید:

مسئولیت 5 سرباز اسیر شده بر عهده آقای مصباح یزدی است